פתרונות להפקות אירועים
 zero waste events 

אירועים בשירות הטבע

אנו מאמינים כי קיימות יכולה להיות חלק מחיי היומיום של כולנו
באמצעות שינוי גישה ופעולה.

באמצעות פתרונות מעשיים, יצירתיים וחדשניים, אנו הופכים את האירוע שלכם לחוויה הטובה ביותר עבור המארגנים, קהל המשתתפים שלכם ועבורכם. 

The Reusable Cup

בקיץ 2019 השקנו שירות חדש ומבוקש- כוסות רב פעמיות להשכרה תמורת פיקדון. הגענו איתן לכל סוגי האירועים: פסטיבלים, הופעות, אירועי ספורט, חתונות, אוניברסיטאות ומסיבות.
המשתתפים וכן צוות ההפקה מתלהבים ומעריכים מאד את הפתרון, הכוסות הפכו למקור חיסכון עבור המארגנים הודות לצמצום השימוש בכוסות פלסטיק לשימוש יחיד, שיפור חווית המשתמש והעלאת המכירות בבר.
מערכת הפיקדון פשוטה ונוחה לתפעול.
הודות לנירוסטה 18/8 הממוחזרת האיכותית והבטוחה לשימוש מזון (משקה), הכוסות עמידות כחדשות לאלפי שימושים חוזרים. פתרון 100% ידידותי לסביבה.
ובמקביל המשתתפים הופכים להיות שותפים אחראים ומרוצים לשמירת הסביבה והם גם יכולים לשמור על מזכרת מקורית מהאירוע בו הם משתתפים ולרכוש את הכוס.

קחו חלק פעיל ביצירת שינוי חיובי בתרבות הבילוי בישראל

מה אנחנו עושים?

אנו מביאים לאירוע שלכם ידע, הבנה, ניסיון ומוטיבציה 
עם גישה מעשית, כדי למזער את ההשפעות הסביבתיות השליליות של האירוע שלך. תוכלו למדוד את התוצאות של מחזור וניהול פסולת, רכש ירוק, פתרונות חכמים יותר, שימוש באנרגיה ועוד, וכן יתרונות כלכליים.

למה אנחנו?
יש לנו את היכולת, היצירתיות והידע לסייע לך בהפקה. ניסיון בהפיכת פתרונות ברי-קיימא להצלחה, אנו יודעים שכל דבר אפשרי. היועצים שלנו יסייעו בגיבוש אסטרטגיות חדשות שהופכות את הקיימות לחלק משולב בארגון, בעסק ובאירוע שלך.

את חלק מהכנסות השירות שלנו אנחנו מעבירים לעמותת “צלול” לשמירת הים והסביבה

שריינו את האירוע הקרוב שלכם איתנו וגלו את היתרונות בהפקה ירוקה ואחראית
info@refeel.co.il

0
רשומים כבר לניוזלטר שלנו?